4 Haziran 2010 Cuma

Bebekle yaz tatiliKoca yaz istanbulda evde bebekle ve kadınla gecermi?? Her sene yaz geldim mi solugu cesmede alırdık. Bu sene minnoş prenses var ne yapacagiz? Anne yuzmeci, deniz sever bir su kusu, eee form tutmak lazim en iyisi yuzme benim icin.. ODS cesmede otel koselerinde olmaz. Ekipman cok, ruzgarsiz bir sahil lazim, araba kullanmadan denize erisim lazim, mutfak lazim, camasir makinesi lazim, guvenlik lazim, duz ayak bir yer lazim, hastane, eczane, dr, havaalani gibi noktalara hizli erisim lazim, lazim oglu lazim ... Bunun uzerine sorduk sorusturduk, aradik taradik ve bodruma goc etmeye karar verdik. Bodrumun en guzel koylarindan birini tesadufen bulduk (bengi sagolsun) ve evimize yerlestik. Kizim cok mutlu ve keyfi cok yerinde (masallah) yemekleri ev yapimi, hersey turgutreis pazarindan taze taze, deniz dalgasiz ve tuzlu (cok sevdi tuzlu suyu) hergun anne kollarinda yuzme aktivitesi var, aksamlari serin serin deniz kenarinda gezmece var, kediler var, baykus var, komsular var, dostlar var, kafemizde misss gibi pide var, fatma var bize bakan, anneye hergun yuzme var, su sporlari var, aksamlari corvus var :)
Babamizda geliyor daha ne olsun?? Cok dogru bir karar bebekle tatil boyle olmali, herkes mutlu :)) Baba gelince anne baba basbasa bide simi yaptim mi tadindan yenmez :))
Hamis: Bebekle ilk senemiz oldugu icin bu sene boyle oldu. Gelecek yaz bizi kimse tutamaz. Cesmede pozisyonumuzu aliriz, vizir vizir gezeriz, tekne yapariz kizimla :))
Ne de olsa sonradan hayatimiza katilan Ozge Destan, o bize uyacak :))

2 yorum:

  1. " Sonradan hayatımıza katılan Özge Destan o bize uyacak " Bu laf benim düşüncelerimi özetledi resmen...İlk başta bazı kişilere bencilce duygusuz bir cümle gibi gelebilir çünkü ben böyle dediğimde bazı tepkiler aldığım oldu ama sana aynen katılıyorum. İnsanlar çocukları için tüm hyatlarını değiştirip " Fedakarlık " yapıyorlar ama aslında bu fedakarlık dedikleri şey çocukların haberi olmadan onlara yükledikleri " Beklenti "oluyor...Sonra çocuklar büyüyüp kendi hayatlarına göre yaşamaya başladıkları zaman ebeveynlerde hayal kırıklığı, manevi baskı başlıyor...Bizler bir çocuk dünyaya getirirken onları bizim dünyamıza getiriyoruz...Sonra onların da bir dünyası olacak... O yüzden başka bir dünyada yalnız kalmak yerine kendi dünyamıza bebeklerimizi de katarak bazı küçük !!!!gerekli değişikliklerle devam ...

    YanıtlaSil
  2. Ev kiraladuniz sanirim. Biraz daha detay verebilir misiniz evle ilgili hangi site nereden kiraladiniz gibi?
    Tesekkurler

    YanıtlaSil