12 Şubat 2011 Cumartesi

Özgesiz ilk tatil
Özge Destanı İzmirden gelen anneanne ve dedesiyle birlikte Emisine emanet ederek yıllardır sabırsızlıkla beklediğim isviçrede kayak tatilimize çıktık. Sömestr tatilinin ilk haftası sevgilimle başbaşa yollara düştük.
Hayalimiz bol bol uyuyacağız bol bol kayacağız. Herşey harika başladı ilk gün sabah erkenden kalktık 9 treniyle tepedeydik hemen lifte atlayıp zirveye çıktık. Avrupanın en yüksek noktası Jungefrau dağından kayarak aşağıya indik. İkinci gün biraz ağrılı olmakla birlikte yine zirvedeyiz tüm gün full kaydık. Veee 3 günden sonra bir özlem ateşi sardıkı içimi işte bunu hiç beklemiyordum. Özlerim kızımı diyordum ama içimin bu kadar yanacağı, burnumda tüteceği aklıma gelmemişti.
Özge her ev telefonu çaldığında koşarak gelip anne baba diyormuş. Telefonla konuşurken telefonu öpüyor, bizim salondaki resimlerimizin yanına gidip annne baba ciciii diyormuş. Kısacası kızımı çok özledim onsuz bir daha 3 günü aşan tatillere gitmek istemiyorum. Herşey her yer onunla paylaşınca güzelmiş. Özden anne :))

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder