24 Ağustos 2011 Çarşamba

Bebekle tatil 3

2011 yazındayız Fındık 22 aylık oldu. Kıpır kıpır hiç yerinde durmuyor. Kendi durmadığı gibi çeneside durmuyor. Aynı cümleyi arka arkaya 4-5 kez tekrar ediyor. Birden fazla cümleyi yan yana kullanıyor. Öde nen nen, Emi mama piş, Öde ham, Anne Ödeyi nay nay.. Özge uyuyacak, Emel mama pişirecek, Özge uyanıp mamayı yiyecek, Anne Özgeyi salıncağa götürecek :)))
Gecen sene Bodrumda ev tutup bütün yazı orada geçirmiştik. Bu yıl daha mobil olmaya karar verdik. Arabamızla çekirdek aile olarak yollara düştük. Sırayla Ova bükü, Hayıt bükü, Aktur, Bozburun, Selimiye, Gümüldür ve Çeşme yaptık. Her yerde 3-4 gece konaklayıp bir sürü farklı macera yaşadık. Boz burun yat klübünde Özgenin 5 tane yawru kedi ile oynaşması en sonunda onlara miyav nooo diyişi, akşam balığını elleri ile yerken Ooooohhh diye bağırıp herkesi güldürmesi, Zeynep annenin güzel porselenleri ile kurulan harika sofralar, Kenan İmzarlioğlu, Selimiyedeki Deniz Balık, Sahildeki cafe ve tatlıları, Çeşmeden Seferihisara yelken yapmak, Babylonda Oldies but Goldies gecesi, Rüzgar altında kahvaltı, tanıştığımız bir sürü çocuklu aile ile yapılan sohbetler en güzel anlardan bazıları...
Biz Mobil tatili de çok sevdik, en çok da Özge mutlu oldu bu işe, bizimle yattı bizimle kalktı, bizi hiç üzmedi, her yere çok güzel ayak uydurdu, hepimiz birbirimize doyduk. Misss gibi bir tatil oldu. Özden mobil :)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder