15 Eylül 2016 Perşembe

Club med palmiye

Kurbam bayraminda sehirde olmayi hic sevmem. Eylül ayında deniz tatili yapmaya bayilirim. Sonuc Antalya club med palmiyedeyiz. Su an odadayiz Asli uyuyor ve disarda saganak yagis var 😱 
Genel olarak keyifli bir otel. Cocuklarla gelis icin uygun. Yemekler çok iyi. Sporun hertürlüsü, tenis kortları, dans dersleri, su sporlari, dalış, yelken. Bi çeşit enka kafası :) 
Organizasyon, showlar, partiler, transfer, otel düzeni başarılı. 
En iyi odalar derim 👍🏼 Çam ağaçlarının altinda geniş ferah, suit oda konforu, temiz düzenli. 18 yaş üstü alan yıkılır çok romantik. Pool partiler cocuklarla eglenceli oldu. 
Deniz dalgali ve cocuklar icin cok keyifli degil, sahil ince taş ve yine çocukları birak saatlerce kumda oynasinlar icin uygun degil. Kum havuzunda bile o taslı kumdan var. Ben mini clubu basarisiz buldum daha profesyonel olabilir. Sanki calisanlar yaz sonu biraz baymış yorulmuş gibi. 
Yine de ailece burada olmak yaz kapanisi yapmak güzel oldu. Aslı icin açık hava portakal bahçeleri partiler tüm gün havuz deniz özgürce koşabileceği çimenler, benim icin bolca wakeboard, salsa dersleri. Happy ending gibi oldu :)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder